دکتر علی زینلی
جراح و متخصص گوش ،گلو، بینی و جراحی سرو گردن
جراح پلاستیک بینی و صورت

وی در سال 1331 متولد شد. تمام دوران تحصیل دبستان و دبیرستان را به عنوان شاگرد اول به اتمام رسانید. حین تحصیل در رشته های ورزشی کشتی، والیبال و دومیدانی به ورزش هم می پرداخت. در سال 1351 وارد دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شد. ضمن تحصیل در رشته پزشکی به ورزش هم می پرداخت و برای چندین سال قهرمان پرتاب دیسک و پرتاب نیزه دانشگاه های کشور بود. در سال 1358 فارغ التحصیل در رشته پزشکی شد.
پس از گذارندن  خدمت مقدس سربازی، که مدتی از آن را در جبهه های جنگ علیه دشمن بعثی بود و گذراندن طرح خارج از مرکز بعنوان دستیار در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول شد .
در سال 1365 نائل به اخذ برد تخصصی در رشته گوش و حلق و بینی و جراحی سرو گردن شد . از همان اولین سالهای دستیاری بعلت علاقه به کار زیبایی به آموزش عمل های زیبایی بینی، پلک و صورت همت ورزید.
پس از اخذ تخصص حدود سه سال در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به کار و تدریس در دانشگاه مشغول  شد.
در تمام دوران بعد از تخصص از تعالیم بسیاری از اساتید دانشگاه های داخلی و خارجی در انجام عمل های زیبایی بینی و پلک و صورت بهره برده است .
وی از حدود 28 سال پیش تا کنون بطور مستمر مشغول اعمال جراحی زیبایی بینی و پلک و صورت می باشد و در انجمن های زیر دارای عضویت می باشد:

     -عضو آکادمی جراحان پلاستیک آمریکا

     - عضو انجمن جامعه جراحان ایران

     - عضو انجمن گوش و گلو بینی و جراحی سر و گردن ایران

     - عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران

     - عضو انجمن راینولوژی ایران